[ATTN NEW RIDERS] Please note that all new forum users have to be approved before posting. This process can take up to 24 hours, and we appreciate your patience.

[Polska]Gildia CrownInDarknes Rekrutuje

TAYHITAYHI
Riders of Icarus Rep: 300
Member
edited June 3, 2016 in Guilds
image

Crown In Darkness
Nadchodzi chwila kiedy do naszych "drzwi" zapuka Raiders of Icarus z tej właśnie okazji staramy się zebrać grono ludzi, szanownych graczy przyszłych kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy, do głupich wpadek i do miejmy nadzieje wielkich emocji w pokonywaniu world bossow, ze już o zdobywaniu mountow nie wspomnę :-)

Kogo nam trzeba, WSZYSTKICH nie ważne czy grasz magiem, healerem, tankiem lub tez w przyszłości summonerem wspólnie to jakoś ogarniemy.

Grasz bardzo często a może jesteś tylko niedzielnym graczem wszyscy mile widziani.

Przyjmujemy młodych graczy, ale tez starych wyjadaczy. :)
Hmm Ale musimy jakoś to z balansować minimum +16 Rekrutować. Czego nam jeszcze trzeba, dobrego humoru pozytywnego myślenia, kultury osobistej i co za tym idzie szacunku do drugiego człowieka ,odrobinę chęci . GRAMY BEZ SPINY :) to nie to nie wyścig szczurów.

Jeśli uda nam sie to wszystko osiągnąć nie obiecujemy ze będziemy top jeden na serwerze ale przewidujemy świetną zabawę i milo spędzony czas [ Po pracy,po szkole czy tez po obowiązkach domowych] a to wszystko doborowym towarzystwie Gildiowiczow.

Co oferujemy zamian. Dokładnie to samo czego oczekujemy.
Riders of Icarus tam jeszcze nas nie było

Co Posiadamy ?
- Stronę Głowna Gildii
- Forum Gildii [ Pomoc - Informacje itp]
- Teamspeak 3 [ Startuje od 29 Czerwca 2016 | Na start Gry lub wcześniej ]

Linki Które ci się przydadzą ?
- Strona Główna : www.crownindarkness.c0.pl
- Strona Forum : www.crownindarkness.c0.pl/forum
- Rekrutacja Forum : www.crownindarkness.c0.pl/forum

Comments

• EtelgrinEtelgrin
    Riders of Icarus Rep: 785
    Member
    edited June 8, 2016
    Witam,

Jestem zainteresowany, zrobiłem tanka na closed becie szóstego i siódmego bo co tu dużo mówić tanka zawsze potrzeba. Udało mi się pograć w tę przednią grę i chciałbym kontynuować w dniu wydania - dla mnie 7 lipca bo founders packa nie wykupię. Dajcie jakiś znak czy coś tu z tej gildii wypadli, chętnie dołączę. Dodam tylko, że zazwyczaj nie aplikuję do polskich gildii ze względu na klimat, ale post mnie przekonał by spróbować raz jeszcze.
  • TAYHITAYHI
    Member
    edited June 19, 2016
    Witaj Etelgrin I przepraszam za taka późnią reakcje , niestety bylem troszkę zajęty forum i jest nowe oczywiscie zapraszamy , wystarczy wypełnić rekrutacje na stronie http://crownindarkness.c0.pl/fo Jeszcze raz przepraszam . Do usłyszenia
  • MorriMorri
    Riders of Icarus Rep: 100
    Member
    edited July 4, 2016
    Witam chciałem się zorientować czy nadal rekrutujecie do gildii ?
  • TAYHITAYHI
    Member
    edited July 7, 2016
  • NadartNadart
    Riders of Icarus Rep: 100
    Member
    edited May 17, 2017
    Na jakim serwerze ?